Betöltés...

Campus Fesztivál Debrecen

2021. július 21. - 25.
Hajdú-Bihar megye, Debrecen
Debrecen egyik legnagyobb kulturális eseménye a Campus Fesztivál, amely 2021. július 21-25. között kerül megrendezésre a debreceni Nagyerdei Stadion melletti területen! A négy napos könnyűzenei fesztiválon színes programokkal és nagyszerű koncertekkel várják a látogatókat, ahol a jó hangulat garantált!

 Esemény időpontja: 2021. július 21-25.

Részvételi díj: 

  • Napijegy (július 10-ig) – 8990 Ft
  • Napijegy (július 11-től) – 11990 Ft
  • Bérlet (június 15-ig) – 19990 Ft
  • Bérlet (július 10-ig) – 22990 Ft
  • Bérlet (július 11-től) – 25990 Ft
  • VIP napijegy – 16990 Ft
  • VIP bérlet – 49990 Ft (érvényes a fogadásra is)

A rendezvényen csak védettségi igazolvány birtokában lehet részt venni. A jegyeket a következő linken lehet megvásárolni: Campus Fesztivál jegyek

Részletes programok

2021. július 21. – Szerda

  • 16:00 Kontraszt (Hangfoglaló Színpad)
  • 16:00 Beszélgetős program (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 16:45 Tortuga (Soproni Nagyszínpad)
  • 17:00 Sky Fanatic (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 17:10 Kertekalatt (Hangfoglaló Színpad)
  • 17:30 PG Csoport feat. Szalonna és bandája (MOL Nagyszínpad)
  • 17:30 Sorbonne Sexual (Fénytorony Pódium)
  • 17:30 Beszélgetős program (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 17:45 Face X Bro (OTP Színpad)
  • 18:00 Down for Whatever (Soproni Nagyszínpad)
  • 18:00 Anton (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 18:00 Jim Beam Rock Warmup Bar (Jim Beam Rock Bar)
  • 18:00 Jay Kid (Unicum Bar by Egoist)
  • 18:20 Skafunderz (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 18:20 Heavy Brains (Hangfoglaló Színpad)
  • 18:30 DESzínház: Tartuffe (H2O Kultúrpince)
  • 18:50 Szabó Balázs Bandája (MOL Nagyszínpad)
  • 19:00 Nasiimov (OTP Színpad)
  • 19:00 Konyha (Fénytorony Pódium)
  • 19:00 Dumaszínház: Ráskó Eszter (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 19:25 Lil Frakk + Kapitány Máté + Ress (OTP Színpad)
  • 19:30 Alvin és a Mókusok (Soproni Nagyszínpad)
  • 19:30 Privát Affér (Hangfoglaló Színpad)
  • 19:50 Ladánybene 27 (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 20:00 Stephen (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 20:00 Klasszik Lasszó (H2O Kultúrpince)
  • 20:00 Noel B2B Danny P (Unicum Bar by Egoist)
  • 20:20 Horváth Tamás (MOL Nagyszínpad)
  • 20:30 Bárzongorista: Vajda István (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 20:40 Csaknekedkislány (Fénytorony Pódium)
  • 20:40 Neonhal (Hangfoglaló Színpad)
  • 20:45 AKC Misi (OTP Színpad) 
  • 21:10 Road (Soproni Nagyszínpad)
  • 21:30 Dé:Nash (OTP Színpad)
  • 21:30 Parno Graszt (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 21:45 Djabe koncert (H2O Kultúrpince)
  • 21:50 Blues From Hell (Hangfoglaló Színpad)
  • 22:00 Bagossy Brothers Company (MOL Nagyszínpad)
  • 22:00 Eulen (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 22:00 Szól a nóta (Zsindelyes mulató)
  • 22:00 Németi (Unicum Bar by Egoist)
  • 22:15 Krúbi (OTP Színpad)
  • 22:15 Tóth Vera Quartet (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 22:20 Kistehén (Fénytorony Pódium)
  • 22:50 Depresszió (Soproni Nagyszínpad)
  • 23:00 Jim Beam Rock Party (Jim Beam Rock Bar)
  • 23:00 Android (Hangfoglaló Színpad)
  • 23:15 Pannonia AllStars Ska Orchestra (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 23:30 Bëlga (OTP Színpad)
  • 23:30 H2O Filmklub (H2O Kultúrpince)
  • 23:30 Bódi Csabi (Zsindelyes mulató)
  • 00:00 Erich von Kollar (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 00:00 Péterfy Bori & Love Band (Fénytorony Pódium)
  • 00:00 Bárány Attila (Unicum Bar by Egoist)
  • 00:15 Kori (Hangfoglaló Színpad)
  • 00:30 UFO (Schaeffler Stage)
  • 00:30 Járai Márk (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 00:30 Nótakaraoke (Zsindelyes mulató)
  • 01:30 Metzker Viktória (Schaeffler Stage)
  • 01:30 Stephen (Unicum Bar by Egoist)
  • 02:00 Peter Matko (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 02:45 Stereo Palma (Schaeffler Stage)
  • 03:00 Anthon (Unicum Bar by Egoist)
  • 03:30 Németi (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 04:00 dj. PéGé (Schaeffler Stage)

2021. július 22. – Csütörtök

  • 16:00 Március (Hangfoglaló Színpad)
  • 16:00 Beszélgetős program (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 16:45 Zion Refresh (Soproni Nagyszínpad)
  • 17:00 Trouble Time (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 17:10 Gate69 (Hangfoglaló Színpad)
  • 17:30 Intim Torna Illegál (MOL Nagyszínpad)
  • 17:30 Aron Andras and The Black Circle Orchestra (Fénytorony Pódium)
  • 17:30 Beszélgetős program (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 17:45 LED (OTP Színpad)
  • 18:00 Brains (Soproni Nagyszínpad)
  • 18:00 Danny P (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 18:00 Jim Beam Rock Warmup Bar (Jim Beam Rock Bar)
  • 18:00 Tokai (Unicum Bar by Egoist)
  • 18:20 Bordó Sárkány (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 18:20 KYTARO (Hangfoglaló Színpad)
  • 18:30 Művésztér: Áfra / Juhász / Márió (H2O Kultúrpince)
  • 18:45 4S Street (OTP Színpad)
  • 18:50 30Y (MOL Nagyszínpad)
  • 19:00 Platon Karataev (Fénytorony Pódium)
  • 19:00 Dumaszínház: Musimbe Dávid Dennis (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 19:30 Subscribe (Soproni Nagyszínpad)
  • 19:30 Essemm (OTP Színpad)
  • 19:30 BetterThanEver (Hangfoglaló Színpad)
  • 19:50 Aurevoir. (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 20:00 Noel (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 20:00 Lautitia kamarakórus (H2O Kultúrpince)
  • 20:00 Eulen (Unicum Bar by Egoist)
  • 20:20 Halott Pénz (MOL Nagyszínpad)
  • 20:30 Bárzongorista: Vajda István (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 20:40 Deniz (OTP Színpad)
  • 20:40 Carson Coma (Fénytorony Pódium)
  • 20:40 Satelles (Hangfoglaló Színpad)
  • 21:10 Paddy and the Rats (Soproni Nagyszínpad)
  • 21:30 Pál Utcai Fiúk (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 21:45 Jazz (H2O Kultúrpince)
  • 21:50 Hanol (Hangfoglaló Színpad)
  • 22:00 Tankcsapda (MOL Nagyszínpad)
  • 22:00 Ganxsta Zolee és a Kartel (OTP Színpad)
  • 22:00 Thomas Borza (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 22:00 Szól a nóta (Zsindelyes mulató)
  • 22:00 Németi (Unicum Bar by Egoist)
  • 22:15 Kamilka és a Pesti Sikk (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 22:20 Blahalouisiana (Fénytorony Pódium)
  • 22:50 Leander KIIIs (Soproni Nagyszínpad)
  • 23:00 Jim Beam Rock Party (Jim Beam Rock Bar)
  • 23:00 Pit of Saron (Hangfoglaló Színpad)
  • 23:15 Európa Kiadó (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 23:30 BSW (OTP Színpad)
  • 23:30 Filmvetítés (H2O Kultúrpince)
  • 23:30 Bódi Guszti és Margó (Zsindelyes mulató)
  • 00:00 Dirty Ice (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 00:00 Ivan and the Parazol (Fénytorony Pódium)
  • 00:00 Nigel Stately (Unicum Bar by Egoist)
  • 00:15 Mudfield (Hangfoglaló Színpad)
  • 00:30 Kozmix (Schaeffler Stage)
  • 00:30 Dos Dlavolos (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 00:30 Nótakaraoke (Zsindelyes mulató)
  • 01:00 Analog Balaton (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 01:00 Debrec'n'Bass (Hangfoglaló Színpad)
  • 01:30 Yamina (Schaeffler Stage)
  • 01:30 The Magic Track (Fénytorony Pódium)
  • 01:30 Anthon B2B Stephen (Unicum Bar by Egoist)
  • 02:00 Gabor Kraft (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 02:45 Jackwell & Szecsei (Schaeffler Stage)
  • 03:00 Jay Kid (Unicum Bar by Egoist)
  • 03:30 Németi (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 04:00 dj. Juhász Laci (Schaeffler Stage)

2021. július 23. – Péntek

  • 16:00 Periscope (Hangfoglaló Színpad)
  • 16:00 Beszélgetős program (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 16:45 Bad Habit (Soproni Nagyszínpad)
  • 17:00 Drimba Cristina (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 17:10 Atom (Hangfoglaló Színpad)
  • 17:30 Lóci Játszik (MOL Nagyszínpad)
  • 17:30 Árnyéknyúl (Fénytorony Pódium)
  • 17:30 Beszélgetős program (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 17:45 Dánielfy Gergő és az Utazók (OTP Színpad)
  • 18:00 Supernem (Soproni Nagyszínpad)
  • 18:00 Helldance (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 18:00 Jim Beam Rock Warmup Bar (Jim Beam Rock Bar)
  • 18:00 Jay Kid (Unicum Bar by Egoist)
  • 18:20 Németh Juci + G. Szabó Hunor duó (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 18:20 Woodstock Barble (Hangfoglaló Színpad)
  • 18:30 Cseh Tamás és a Költők / Kónya Levente (H2O Kultúrpince)
  • 18:50 Punnany Massif (MOL Nagyszínpad)
  • 19:00 Animal Cannibals (OTP Színpad)
  • 19:00 Jurij (Fénytorony Pódium)
  • 19:00 Dumaszínház: Bellczal Balázs (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 19:30 Margaret Island (Soproni Nagyszínpad)
  • 19:30 Wyrfarkas (Hangfoglaló Színpad)
  • 19:50 AK26 (OTP Színpad)
  • 19:50 A Nyughatatlan (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 20:00 Eulen (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 20:00 Pilinszky és Én (Prieger-Törőcsik) (H2O Kultúrpince)
  • 20:00 Thomas Borza (Unicum Bar by Egoist)
  • 20:20 Kowalsky meg a Vega (MOL Nagyszínpad)
  • 20:30 Bárzongorista: Hernyák Marcell (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 20:40 T. Danny (OTP Színpad)
  • 20:40 Ricsárdgír (Fénytorony Pódium)
  • 20:40 Teddy Queen (Hangfoglaló Színpad)
  • 21:45 Csokonai sanzonest (H2O Kultúrpince)
  • 21:10 Irie Maffia (Soproni Nagyszínpad)
  • 21:30 Mystery Gang (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 21:50 Zajnal (Hangfoglaló Színpad)
  • 22:00 Majka & Curtis (MOL Nagyszínpad)
  • 22:00 Dirty Ice (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 22:00 Hősök (OTP Színpad)
  • 22:00 Szól a nóta (Zsindelyes mulató)
  • 22:00 Anthon B2B Stephen (Unicum Bar by Egoist)
  • 22:15 Swing a la Django (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 22:20 Esti Kornél (Fénytorony Pódium)
  • 22:50 Follow The Flow (Soproni Nagyszínpad)
  • 23:00 Jim Beam Rock Party (Jim Beam Rock Bar)
  • 23:00 Bongor (Hangfoglaló Színpad)
  • 23:15 Erik Sumo Band (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 23:30 Pápai Joci (OTP Színpad)
  • 23:30 LAZLO Hangácsi Márton (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 23:30 Filmvetítés (H2O Kultúrpince)
  • 23:30 Nótár Mary (Zsindelyes mulató)
  • 00:00 Mirror Mask (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 00:00 Elefánt (Fénytorony Pódium)
  • 00:00 Németi (Unicum Bar by Egoist)
  • 00:15 Várkonyi Csibészek (Hangfoglaló Színpad)
  • 00:30 Dévényi Tibi bácsi (Schaeffler Stage)
  • 00:30 Nótakaraoke (Zsindelyes mulató)
  • 01:00 Los Orangutanes (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 01:00 The Folk Attack (Hangfoglaló Színpad)
  • 01:30 Andro (Schaeffler Stage)
  • 01:30 Kottaterasz Party (Fénytorony Pódium)
  • 01:30 Noel (Unicum Bar by Egoist)
  • 02:00 Budai (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 02:45 Pixa (Schaeffler Stage)
  • 03:00 Dirty Ice (Unicum Bar by Egoist)
  • 03:30 Németi (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 04:00 dj. PéGé (Schaeffler Stage)

2021. július 24. – Szombat

  • 16:00 Sasa Lele (Hangfoglaló Színpad)
  • 16:00 Beszélgetős program (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 16:45 Fatal Error (Soproni Nagyszínpad)
  • 17:00 Kék Kód Blues Band (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 17:10 Steady Pluto (Hangfoglaló Színpad)
  • 17:30 Anna and the Barbies (MOL Nagyszínpad)
  • 17:30 Ohnody (Fénytorony Pódium)
  • 17:30 Beszélgetős program (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 17:45 Antilope Kid (OTP Színpad)
  • 18:00 Fish! (Soproni Nagyszínpad)
  • 18:00 Danny P (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 18:00 Jim Beam Rock Warmup Bar (Jim Beam Rock Bar)
  • 18:00 Jay Kid (Unicum Bar by Egoist)
  • 18:20 Ripoff Raskolnikov Band (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 18:20 The Crams (Hangfoglaló Színpad)
  • 18:30 DebreSlam (H2O Kultúrpince)
  • 18:50 ByeAlex és a Slepp (MOL Nagyszínpad)
  • 19:00 Saya Noé (OTP Színpad)
  • 19:00 Middlemist Red (Fénytorony Pódium)
  • 19:00 Dumaszínház: Janklovics Péter (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 19:30 Bohemian Betyars (Soproni Nagyszínpad)
  • 19:30 Quiet Kid & The Speakers (Hangfoglaló Színpad)
  • 19:50 Colorstar (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 20:00 Erich von Kollar (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 20:00 Jónás Vera + Závada Péter (H2O Kultúrpince)
  • 20:00 Anthon (Unicum Bar by Egoist)
  • 20:20 Rúzsa Magdi (MOL Nagyszínpad)
  • 20:30 Azahriah (OTP Színpad)
  • 20:30 Bárzongorista: Vajda István (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 20:40 Mary Popkids (Fénytorony Pódium)
  • 20:40 Gidnim'Rém (Hangfoglaló Színpad)
  • 21:10 Wellhello (Soproni Nagyszínpad)
  • 21:30 Zagar (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 21:45 Villő Acetone (H2O Kultúrpince)
  • 21:50 Kristoaf (Hangfoglaló Színpad)
  • 22:00 Ákos (MOL Nagyszínpad)
  • 22:00 Cloud9+ (OTP Színpad)
  • 22:00 Dirty Ice (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 22:00 Szól a nóta (Zsindelyes mulató)
  • 22:00 Stephen (Unicum Bar by Egoist)
  • 22:15 Elsa Valle Latin Jazz Syndicate (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 22:20 Galaxisok (Fénytorony Pódium)
  • 22:50 Vad Fruttik (Soproni Nagyszínpad)
  • 23:00 Jim Beam Rock Party (Jim Beam Rock Bar)
  • 23:00 The Anahit (Hangfoglaló Színpad)
  • 23:15 Random Trip (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 23:30 Dzsúdló (OTP Színpad)
  • 23:30 Filmvetítés (H2O Kultúrpince)
  • 23:30 Kis Grófo (Zsindelyes mulató)
  • 00:00 Secret Brothers (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 00:00 Hiperkarma (Fénytorony Pódium)
  • 00:00 Németi (Unicum Bar by Egoist)
  • 00:15 Mordál (Hangfoglaló Színpad)
  • 00:30 Korda György és Balázs Klári (Schaeffler Stage)
  • 00:30 Czutorok: The Beatles-est (Egyetem tér Bárszínpad)
  • 00:30 Nótakaraoke (Zsindelyes mulató)
  • 01:00 Дeva (live band) (Nádudvari Gasztroszínpad)
  • 01:00 Live actek / Sav-Bázis (Hangfoglaló Színpad)
  • 01:30 Necc Party (Schaeffler Stage)
  • 01:30 Tesco Disco (Fénytorony Pódium)
  • 01:30 Eulen (Unicum Bar by Egoist)
  • 02:00 Thomas Borza (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 02:45 Necc Party (Schaeffler Stage)
  • 03:00 Noel (Unicum Bar by Egoist)
  • 03:30 Németi (Pepsi Music HALL by XXL)
  • 04:00 dj. Juhász Laci (Schaeffler Stage)

Hasonló programok

Értékelés írása

Betöltés...
Értékelés:
További programokat keresel? Böngéssz a további lehetőségek közül!

Kiemelt programok Debrecen településen és környékén

A weboldalon sütiket használunk a jobb felhasználói élmény, az elemzések, a személyre szabott tartalmak és a hirdetések megjelenítése érdekében. A következő linkre kattintva bővebb tájékoztatást találsz a sütik használatával kapcsolatban: Adatvédelmi tájékoztató
Elfogadom