Betöltés...

Fishing On Orfű 2023

2023. június 28. - július 01.
Baranya megye, Orfű
A Fishing on Orfű 2023. június 28. és július 1. között kerül megrendezésre Orfűn a Pécsi-tó közelében található Panoráma kempingben, ahol a hazai könnyűzenei élet legnépszerűbb előadói várják a fesztiválozókat! A Dél-Dunántúl egyik legnagyobb zenei fesztiválján a gyönyörű természet, az izgalmas kempingezés és a nagyszerű koncertek lesznek a középpontban, ahol a jó hangulat garantált!

A Fishing on Orfű 2023-as rendezvényén olyan népszerű előadók lépnek fel, mint a Blahalouisiana, Hobo, a KFT, a Pál Utcai Fiúk, a Quimby, a Vad Fruttik, a Hiperkarma vagy a 30Y, akik garantálják a felejthetetlen hangulatot és a nagyszerű bulit!

Esemény időpontja: 2023. június 28. – július 1.

Részvételi díj:

  • Bérlet: 46990 Ft
  • Napijegy: 17990 Ft

A belépés 12 éves kor alatt ingyenes.

A jegyeket a következő linken lehet megvásárolni: Fishing on Orfű 2023 jegyek

Részletes programok

2023. június 28. – Szerda

Nagyszínpad 1

  • 18:00 Galaxisok
  • 19:50 Blahalouisiana
  • 21:40 Kispál és a Lovasi
  • 23:50 Esti Kornél

Nagyszínpad 2

  • 19:00 Godfater
  • 20:50 Hobo
  • 22:50 KFT
  • 01:00 Pál Utcai Fiúk

Nagysátor

  • 19:00 Stubborn
  • 20:10 Watch My Dying
  • 21:30 VHK
  • 23:20 Lazarvs
  • 01:00 Akela

Amondó színpad

  • 17:00 Heavy Brains
  • 17:50 Németh Róbert
  • 18:40 Doggos
  • 19:30 Hiúz
  • 20:20 Gazsi Rap Show
  • 21:00 Bongor
  • 21:45 Dé:Nash
  • 22:30 Pogány Induló
  • 23:15 Mikee Mykanic
  • 00:00 Vicc Beatz
  • 00:45 Slow Village
  • 02:00 D.Koms

Borfalu

  • 19:00 Barkóczi Noémi
  • 20:50 Cimbaliband
  • 22:50 Söndörgő
  • 01:00 Romano Drom

A tűzhöz közel

  • 16:30 Kugler-Szalay Duó - mesél az erdő
  • 18:00 Hegedű Józsi - mesél az erdő
  • 19:50 Szilárd Piano Projekt
  • 21:40 Jazzékiel: Tisztás
  • 23:50 Iamyank: Láttam a jövőt meghalni
  • 01:00 Tilos Rádió Party: Totoya Klub

2023. június 29. – Csütörtök

Nagyszínpad 1

  • 18:00 Budapest Bár
  • 19:50 Ivan & The Parazol
  • 21:40 Quimby
  • 23:50 Vad Fruttik

Nagyszínpad 2

  • 19:00 Müller Péter Sziámi Andfriends
  • 20:50 Bródy János
  • 22:50 Deva
  • 01:00 Analog Balaton

Nagysátor

  • 19:00 Kubalibre
  • 20:10 Mary Popkids
  • 21:30 Mitsoura
  • 23:20 Kerekes Band
  • 01:00 Erik Sumo

Amondó színpad

  • 17:00 Vodka for Kids
  • 17:50 Slogan
  • 18:45 Strong Deformity
  • 19:45 Omega Diatribe
  • 20:45 Nagyúr
  • 21:50 The Devil's Trade
  • 22:50 Black Mongo
  • 23:55 Grand Mexican Warlock
  • 01:00 Filc
  • 02:00 Dj R-Nold & Acid

Borfalu

  • 19:00 Kacaj
  • 20:50 Lázár tesók
  • 22:50 Góbé
  • 01:00 Gypo Circus

A tűzhöz közel

  • 15:00 Komolyzene az Erdőben
  • 16:30 Kolibri - mesél az erdő
  • 18:00 Meszka - mesél az erdő
  • 19:50 Németh Juci és G. Szabó Hunor
  • 21:40 Karácsony János
  • 23:50 Bérczesi Róbert szólókoncert
  • 01:00 Tilos Rádió Party: !rodalmi Dubtechno & Cökxpôn

Víziszínpad

  • 14:00 Likó Marcell és Kerekes Gergely
  • 15:00 Boebeck
  • 16:00 Kerekes Band

2023. június 30. – Péntek

Nagyszínpad 1

  • 18:00 Péterfy Bori & Love Band
  • 19:50 Hiperkarma
  • 21:40 Elefánt
  • 23:50 Carson Coma

Nagyszínpad 2

  • 19:00 P.A.S.O
  • 20:50 Parno Graszt
  • 22:50 Thy Catafalque
  • 01:00 Besh o Drom

Nagysátor

  • 19:00 Idegen
  • 20:10 Frenk
  • 21:30 Ganxsta Zolee és a Kartel
  • 23:20 Platon Karataev
  • 01:00 Korai Electric

Amondó színpad

  • 17:00 Gidnim'rém
  • 17:50 Imre fia Imre
  • 18:45 Siketfajd
  • 19:45 Vahúr Csodát Lát
  • 20:45 Raklap
  • 21:50 Wake up 1230
  • 22:50 Fiúk
  • 23:55 Flanger Kids
  • 01:00 Jules War
  • 02:00 Tesco Disco

Borfalu

  • 19:00 Pandóra Projekt
  • 20:50 Aron Andras and the Black Circle Orchestra
  • 22:50 Middlemist Red
  • 01:00 Psycho Mutants

A tűzhöz közel

  • 15:00 Komolyzene az Erdőben
  • 16:30 A gecó és a fa - mesél az erdő
  • 18:00 Hadik - Karádi - mesél az erdő
  • 19:50 Mulató aztékok
  • 21:40 Funktasztikus
  • 23:50 6363
  • 01:00 Tilos Rádió Party

Víziszínpad

  • 14:00 Péterfy Bori & Mini Love Band
  • 15:00 Raklap
  • 16:00 Fiúk

2023. július 1. – Szombat

Nagyszínpad 1

  • 18:00 Aurevoir.
  • 19:50 Bohemian Betyars
  • 21:40 30Y
  • 23:50 Kiscsillag

Nagyszínpad 2

  • 19:00 Lóci Játszik
  • 20:50 Kollár-Klemencz Kamarazenekar
  • 22:50 Beton.Hofi
  • 01:00 Tudósok

Nagysátor

  • 19:00 Konyha
  • 20:10 Óriás
  • 21:30 Kontroll Csoport
  • 23:20 A kutya vacsorája
  • 01:00 Colorstar

Amondó színpad

  • 17:00 Egy5egy
  • 17:50 Szia anya
  • 18:45 Teddy Queen
  • 19:45 Laiho
  • 20:45 Hűvös
  • 21:50 Üllői Úti Fuck
  • 22:50 Felső Tízezer
  • 23:55 Nefogazz!
  • 01:00 ZPZ
  • 02:00 Dj Palotai

Borfalu

  • 19:00 Nasip Kismet
  • 20:50 Terne Cherhaja
  • 22:50 Kéknyúl
  • 01:00 Ripoff Raskolnikov Band

A tűzhöz közel

  • 15:00 Komolyzene az Erdőben
  • 16:30 Cserihanna - mesél az erdő
  • 18:00 Superflake - mesél az erdő
  • 19:50 Kaland barátom - Másik János estje
  • 21:40 Tranzkaphka
  • 23:50 Muzsik és Volkova
  • 01:00 Tilos Rádió Party

Víziszínpad

  • 14:00 Aurevoir.
  • 15:00 Beton.Hofi
  • 16:00 Tudósok

Értékelés írása

Betöltés...
Értékelés:
További programokat keresel? Böngéssz a további lehetőségek közül!
A weboldalon sütiket használunk a jobb felhasználói élmény, az elemzések, a személyre szabott tartalmak és a hirdetések megjelenítése érdekében. A következő linkre kattintva bővebb tájékoztatást találsz a sütik használatával kapcsolatban: Adatvédelmi tájékoztató
Elfogadom