Betöltés...

Augusztus 20. programok Budapest - Szent István nap 2022

2022. augusztus 18. - 21.
Pest megye, Budapest
Augusztus 20. az államalapítás és Szent István király ünnepe, amelynek keretében 2022. augusztus 18-21. között négy napos rendezvénysorozattal várják az érdeklődőket Budapest több helyszínén! A látogatókat látványos tűzijátékkal, Szent István Napi Díszünnepséggel, Zászlófelvonással és Tisztavatással, Ünnepi Szentmisével és Szent Jobb körmenettel, a Duna felett izgalmas légiparádéval, illetve még sok-sok meglepetéssel várják!

A 2022-es augusztus 20. programok között olyan nagyszerű rendezvényekkel találkozhatunk, mint a Sporthősök, ahol egyedülálló sporttörténeti kiállítással, interaktív sportjátékokkal, és a nemzet sporthőseivel is találkozhatnak a látogatók. Az Aranyvonat kiállítás során megcsodálhatjuk azt az impozáns kocsiszerelvényt, amely 1938-ban Szent István király 900. évfordulójára készült nemzeti kincsünk. A Csárdafesztiválon különleges gasztronómiai élményekben lehet részünk, amelyet a színes zenei kínálat egészít ki. A Vajdahunyad várának közelében Varázsliget lesz, ahol gyerekprogramok, mesekiállítás, herceg- és hercegnőképző programok, óriás cirkusz és még sok meglepetés várja a kicsiket.

A piknik hangulatú Szabadrét Fesztivál elsősorban a fiatalok közkedvelt programja, ahol elektronikus zenével és nagyszerű hangulattal várják az érdeklődőket! Az ország egyik legnagyobb ingyenesen látogatható zenei rendezvénye a népszerű Utcazene Fesztivál, ahol a széleskörű zenei kínálat mellett Food Truck Show is várja az érdeklődőket, amelynek köszönhetően a gasztronómiai élvezetekből sem lesz hiány. Az év egyik leglátogatottabb gasztronómiai rendezvénye a Magyar Ízek Utcája, ahol a Magyarország Tortája mellett a Szent István-napi kenyér is bemutatásra kerül. A Szent István-napi Retro Tabán és a Műegyetem Rakparton megrendezésre kerülő Road Movie Live zenei rendezvényeken ismert hazai rock és pop zenekarok gondoskodnak a nagyszerű hangulatról! Az augusztus 20. programok között a komolyzene kedvelőit is nagyszerű programok várják a Filozófusok kertjében megrendezésre kerülő Panoráma Classical programsorozaton, amelynek célja Magyarország komolyzenei életének méltó módon történő bemutatása.

A Kapisztrán téren a különleges erők, katonai rendészek és a tűzszerészek közelharc bemutatóval, katonazenekarral, és egész napos kiállításokkal várják az érdeklődőket az augusztus 20. programok keretében. Augusztus 20-án a Budai Várban található Tóth Árpád sétányon rendezik meg a Hősök útját, ahol a hagyományőrző csoportok és a színészek játékos formában mutatják be a magyar történelem hősies pillanatait. A Kossuth téren Szent István Napi Díszünnepség, Zászlófelvonás és Tisztavatás várja a látogatókat. Az Antall József rakparton a különleges 1927-ben épült Pannónia Hajó lesz megtekinthető, amely a dunai hajózás békebeli idejének hangulatát idézi fel a látogatóknak.

A pesti és budai rakpartokon a Magyar Honvédség Légiparádéján a hadászati repülőgépek, a helikopterek és az ejtőernyős válogatott különleges bemutatója lesz megtekinthető a Duna felett. A Szent István Bazilikában Ünnepi Szentmise és Szent Jobb körmenettel várják az érdeklődőket. Az ünnepi hangulat megkoronázása lesz Európa legnagyobb tűzijátéka, amelynek keretében gyönyörű tűzijátékkal, látványos fényjátékkal, illetve az Országház, a Gellért-hegy és a Nemzeti Galéria épületfestésével várják a közönséget a nemzet ünnepén.

Esemény időpontja: 2022. augusztus 18-21.

  • Magyar Honvédség Légiparádé (pesti és budai alsó és felső rakpart) – 2022. augusztus 20. - ELMARAD
  • Városok Sétánya (Alkotmány utca) – 2022. augusztus 19-21.
  • Operett Korzó (Vigadó tér) – 2022. augusztus 19-21.
  • Mandoki Soulmates koncert (Szentháromság tér) – 2022. augusztus 19.
  • Sporthősök (Március 15. tér) – 2022. augusztus 20-21.
  • Aranyvonat kiállítás (Alkotmány utca) – 2022. augusztus 19-21.
  • Csárdafesztivál (Vörösmarty tér) – 2022. augusztus 18-21.
  • Szabadrét Fesztivál (Erzsébet tér) – 2022. augusztus 19-20.
  • Utcazene Fesztivál és Food Truck Show (Szabadság tér) – 2022. augusztus 19-21.
  • Magyar Ízek Utcája (Várkert Bazár előtti terület) – 2022. augusztus 19-21.
  • Szent István-napi Retró Tabán (Tabán) – 2022. augusztus 18-21.
  • Hősök Útja (Tóth Árpád sétány) – 2022. augusztus 20-21.
  • Road Movie Live (Műegyetem Rakpart) – 2022. augusztus 20-21.
  • Szent István-napi Díszünnepség a Kossuth téren, Zászlófelvonás, Tisztavatás (Kossuth tér) – 2022. augusztus 20.
  • Pannónia Hajó (id. Antall József rakpart) – 2022. augusztus 19-21.
  • Ünnepi Szentmise és Szent Jobb körmenet a Szent István Bazilikában (Szent István tér) – 2022. augusztus 20.
  • Európa legnagyobb tűzijátéka (pesti és budai alsó és felső rakpart) –  2022. augusztus 20.
  • Szent Korona látogatás (Országház) –  2022. augusztus 20.
  • Mesterségek Ünnepe (Budai Vár) – 2022. augusztus 19-21.
  • Művészkert (Nehru part) – 2022. augusztus 19-21.
  • Divat & Design Fesztivál (Bálna Budapest) – 2022. augusztus 19-21.
  • Időkapszulák (Erzsébet tér) – 2022. augusztus 19-22.
  • Kapisztrán téri programok (Kapisztrán tér) – 2022. augusztus 20-21.
  • Varázsliget (Városliget, Vajdahunyad vára) – 2022. augusztus 20-21.
Részvételi díj: Ingyenes
Elérhetőségek

Részletes programok

Augusztus 20. Programok - Részletes programlista

2022. augusztus 18. - Csütörtök

Vörösmarty tér
  • 10:00-23:00 Csárdafesztivál

Tabán (Szent István-napi Retró Tabán)

  • 18:00-18:50 Mobilmánia
  • 19:00-19:50 Deák Bill Gyula
  • 20:00-21:30 Nagy Feró és a Beatrice

2022. augusztus 19. - Péntek

Szentháromság tér

  • 19:00-21:30 Mandoki Soulmates koncert

Alkotmány utca

  • 9:00-18:00 Városok Sétánya kiállítás
  • 10:00-20:00 Aranyvonat kiállítás

Vörösmarty tér (Csárdafesztivál)

  • 14:00-15:00 Szinvavölgyi Néptáncműhely táncbemutatók
  • 15:00-16:00 Divat egykor és ma... rendhagyó divatbemutató
  • 16:00-17:00 Magyar Táncrapszódia
  • 17:00-17:30 Csárdabemutató Lázár Cheffel
  • 17:30-18:30 Klasszikus dallamok koncert
  • 18:30-19:00 Csárdabemutató Lázár Cheffel
  • 19:00-20:00 Hungarikumok a népművészetben táncbemutató
  • 20:00-20:30 Csárdabemutató Lázár Cheffel
  • 20:30-21:30 Szilvási Gipsy Folk Band koncertje
  • 21:30-22:00 Asztali muzsika

Tabán (Szent István-napi Retró Tabán)

  • 18:00-18:50 Back II Black
  • 19:00-19:50 Hevesi Tamás
  • 20:00-21:30 Szikora Róbert és az R-GO

Vigadó tér (Operett Korzó)

  • 10:00-22:00 Operettválogatások
  • 12:00-19:30 Operettblokk
  • 12:00-14:00 Vetítés - emlékezetes pillanatok a Budapesti Operettszínházból
  • 14:00-14:30 Jörg Hilbert - Felix Janosa: Rozsdalovag és Fránya Frida - részletek a Budapesti Operettszínház előadásából
  • 14:40-15:10 Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus: Szegény Dzsoni és Árnika - részletek a Budapesti Operettszínház előadásából
  • 15:30-16:00 A Promenád Együttes koncertje - könnyűzenei válogatás
  • 16:00-16:15 Vetítés - emlékezetes pillanatok a Budapesti Operettszínházból
  • 16:15-16:45 Boris Vian dalok - részletek a Budapesti Operettszínház előadásából
  • 16:45-17:15 Utazás a mesék világába - rajzfilm slágerek gyerekeknek
  • 17:00-21:00 Swingoperett
  • 17:30-18:00 Táncház az Erdőfű zenekarral és a Budapesti Operettszínház táncművészeivel
  • 18:00-18:45 Mulat az Operett - Nótacsokor
  • 19:00-19:30 Ki tud többet az operettből? - zenés kvízjáték
  • 20:00-21:30 Musical gyöngyszemek - musicalgála a Budapesti Operettszínház művészeivel

Erzsébet tér (Szabadrét Fesztivál)

  • 16:00-22:00 Időkapszulák (Küldj üzenetet a jövőbeli énednek!)
  • 16:00-17:00 Belau
  • 17:30-19:00 DJ Panda koncert
  • 19:00-20:00 Sobek koncert
  • 20:00-20:30 LED-es Tánc-show
  • 20:30-21:30 The Anahit koncert
  • 21:30-23:00 MULYA koncert

Szabadság tér (Utcazene Fesztivál és Food Truck Show)

  • 18:00-19:10 The Moonshiners koncert

Várkert Bazár előtti terület (Magyar Ízek Utcája)

  • 10:00-18:00 Napraforgó Játszóház
  • 11:00-12:00 Fabók Mancsi Bábszínháza
  • 10:00-18:00 Molyolda - Századfordulós játékok
  • 15:00-16:00 Fabók Mancsi Bábszínháza
  • 17:00-18:00 Halász Judit
  • 20:00-21:00 Ferenczi György és az első pesti rackák

Budai Vár (Mesterségek Ünnepe)

  • 10:00-19:00 Fabatka Porta - népi játszótér
  • 10:00-21:00 Kézműves programok (Tóth Árpád sétány)

Nehru part

  • 17:00-22:00 Művészkert

Bálna Budapest

  • 10:00-18:00 Divat & Design Fesztivál

Gellérthegyi víztározó (Gellért-hegy, Gruber József Víztározó, Filozófusok kertje) - Panoráma Classical

  • 11:00-12:00 Szent István Király Szakgimnázium Fúvózenekari koncertje
  • 12:00-13:00 Zeneóra
  • 13:00-14:00 Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem jazz tanszakának koncertje
  • 14:00-15:00 Zeneóra
  • 15:00-16:00 Szent István Király Szakgimnázium Fúvózenekari koncertje
  • 16:00-17:00 Zeneóra
  • 18:00-19:00 Zeneóra
  • 19:00-20:30 Modern Art Orchestra - Debreceni Kodály kórus - Kodály koncert

Id. Antall József rakpart

  • 10:00-18:00 Pannónia Hajó ingyenes látogatás

Dísz tér

  • 11:00-12:00 Paár Julcsi
  • 15:00-16:00 Ölbéli játékok
  • 16:00-17:00 Merende műhely

2022. augusztus 20. - Szombat

Kossuth tér

  • 8:00-9:15 Szent István Napi Díszünnepség a Kossuth téren, Zászlófelvonás, Tisztavatás

Pesti és budai alsó és felső rakpart

  • 9:00-10:00 Magyar Honvédség Légiparádé - ELMARAD
  • 21:00-21:30 Európa legnagyobb tűzijátéka

Szent István tér

  • 17:00-18:00 Ünnepi Szentmise és Szent Jobb körmenet a Szent István-bazilikában

Országház

  • 10:00-18:00 Szent Korona látogatás

Alkotmány utca

  • 9:00-18:00 Városok sétánya kiállítás
  • 10:00-20:00 Aranyvonat kiállítás

Tóth Árpád sétány (Hősök útja)

  • 9:00-18:00 7 sorsfordító döntés históriája

Vörösmarty tér (Csárdafesztivál)

  • 11:00-12:00 Lábam termett a táncra... táncbemutatók
  • 12:00-13:00 Jó ebédhez szól a nóta koncert
  • 13:00-13:30 Csárdabemutató Lázár Cheffel
  • 13:30-14:30 Egy hazában sokszínűen... táncbemutató
  • 14:30-15:30 Cigányzene és a jazz
  • 15:30-16:00 Csárdabemutató Lázár Cheffel
  • 16:00-17:00 Kalocsai lakodalmas táncbemutató
  • 18:30-19:00 Csárdabemutató Lázár Cheffel
  • 19:00-19:30 Asztali muzsika
  • 20:00-20:30 Csárdabemutató Lázár Cheffel

Tabán (Szent István-napi Retró Tabán)

  • 17:00-17:50 Abaházi RT
  • 18:00-18:50 Török Ádám és a Mini
  • 19:00-20:30 P.Mobil

Vigadó tér (Operett Korzó)

  • 10:00-22:00 Operettválogatások
  • 12:00-19:30 Operettblokk
  • 12:00-14:00 Vetítés - emlékezetes pillanatok a Budapesti Operettszínházból
  • 14:50-15:30 Zenés utazás Budapest körül - Dalok Budapestről
  • 15:35-16:15 Musical kavalkád - a Budapesti Operettszínház művészeivel
  • 17:00-21:00 Swingoperett
  • 17:15-18:00 Az Erdőfű zenekar népzenei koncertje

Erzsébet tér (Szabadrét Fesztivál)

  • 16:00-22:00 Időkapszulák (Küldj üzenetet a jövőbeli énednek!)
  • 14:00-15:30 iamyank Phasing Shapes koncert
  • 15:30-17:00 Indigo Theory koncert
  • 18:30-19:30 Galaktic Jackson koncert
  • 19:30-20:45 Mius koncert
  • 21:30-23:00 Freakin Disco koncert

Szabadság tér (Utcazene Fesztivál és Food Truck Show)

  • 14:10-15:10 The Moonshiners koncert
  • 20:00-21:00 The Moonshiners koncert

Várkert Bazár előtti terület (Magyar Ízek Utcája)

  • 10:00-10:10 Magyar Cukrász Ipartestület
  • 10:00-18:00 Hagyományok Háza
  • 10:00-18:00 BábSzínTér
  • 10:00-11:00 Écsi Gyöngyi
  • 10:00-18:00 Napraforgó Játszóház
  • 11:00-12:00 Pályi János
  • 13:00-14:00 Écsi Gyöngyi
  • 18:00-18:15 Magyar Pékszövetség
  • 19:00-20:00 Hot Jazz Band
  • 22:00-23:00 DJ Hobbista

Budai Vár (Mesterségek Ünnepe)

  • 10:00-19:00 Fabatka Porta - népi játszótér
  • 10:00-21:00 Kézműves programok (Tóth Árpád sétány)
  • 10:30-11:00 Magyar Mozaik (Szentháromság tér)
  • 12:00-12:45 Vendégünk Korea (Szentháromság tér)
  • 13:00-14:00 Örökség Gála (Szentháromság tér)
  • 14:30-15:00 Navratil Andrea és a Kobzos Együttes (Szentháromság tér)
  • 15:00-16:00 Kenyéráldás (Szentháromság tér)
  • 16:00-17:00 Folktrend (Szentháromság tér)
  • 18:00-19:00 Vendégünk Korea (Szentháromság tér)
  • 19:30-20:00 Fitos Dezső (Szentháromság tér)

Nehru part

  • 17:00-22:00 Művészkert

Bálna Budapest (Divat & Design Fesztivál)

  • 10:00-18:00 Kerámia workshop by BAANTAL
  • 10:00-18:00 Kézműves sziget
  • 10:00-18:00 Asztalos workshop by Közös Műhely
  • 10:00-18:00 Hasznosíts újra varrósarok
  • 10:00-18:00 Dobj egy műalkotást! - gyerek workshop
  • 10:00-18:00 Lego a metaverzumban
  • 10:00-18:00 Romani design ékszerkészítő workshop
  • 10:00-18:00 Mindful hímzés workshop by FankaPanka
  • 10:00-18:00 Gyapjúfilc workshop by Multifelt Factory

Március 15. tér (Sporthősök)

  • 9:00-21:00 Legendák a lelátón - Igaz történetek a közvetítésen túl

Műegyetem rakpart

  • 13:00-22:30 Road Movie Live
  • 14:30-15:30 Ivan & The Parazol koncert
  • 16:00-17:00 Konyha koncert
  • 17:45-18:45 Road koncert
  • 19:30-20:30 Csík Zenekar és Vendégei koncert

Kapisztrán tér

  • 10:00-19:00 Honvédség ünnepi tisztelgése

Városliget, Vajdahunyad vára

  • 10:00-18:00 Varázsliget
  • 10:30-11:30 Tűzmadarak - Varázslatos vásári mutatványok
  • 11:30-12:00 Tintaló Társulás Bábelőadása
  • 11:30-14:00 István és Gizella óriásbábok
  • 12:00-13:00 Jó ebédhez szól a nóta koncert
  • 12:30-13:00 Tintaló Társulás Bábelőadása
  • 13:30-14:00 Tintaló Társulás Bábelőadása
  • 14:00-15:00 Tűzmadarak - Varázsidő
  • 14:30-15:00 Tintaló Társulás Bábelőadása
  • 16:00-17:00 Varázsmese
  • 16:30-17:00 Tintaló Társulás Bábelőadása

Gellérthegyi víztározó (Gellért-hegy, Gruber József Víztározó, Filozófusok kertje) - Panoráma Classical

  • 11:00-12:00 Szent István Király Szakgimnázium Fúvózenekari koncertje
  • 12:00-13:00 Zeneóra
  • 13:00-14:00 Danubia kürtkvartett koncert
  • 14:00-15:00 Zeneóra
  • 15:00-16:00 Szent István Király Szakgimnázium Fúvózenekari koncertje
  • 16:00-17:00 Zeneóra
  • 17:00-18:30 MH Központi Zenekar koncertje

Id. Antall József rakpart

  • 10:00-17:00 Pannónia Hajó ingyenes látogatás

Dísz tér

  • 11:00-12:00 Navratil Andrea
  • 16:00-17:00 Ládafia bábszínház
  • 17:00-19:00 Tánc és ének tanítás

2022. augusztus 21. - Vasárnap

Alkotmány utca

  • 9:00-18:00 Városok sétánya kiállítás
  • 10:00-20:00 Aranyvonat kiállítás

Tóth Árpád sétány (Hősök útja)

  • 9:00-18:00 7 sorsfordító döntés históriája

Vörösmarty tér

  • 10:00-23:00 Csárdafesztivál
  • 11:00-12:00 Makó Péter és a Tölcséres koncert
  • 12:00-13:00 "Alföld - Itt születtem" táncbemutató
  • 13:00-14:00 Operett dallamok
  • 14:00-14:30 Csárdabemutató Lázár Cheffel
  • 14:30-15:30 Zenekari koncert
  • 15:30-16:00 Csárdabemutató Lázár Cheffel
  • 16:00-17:30 Magyar Táncgála
  • 17:00-18:00 Csárdabemutató Lázár Cheffel
  • 18:00-19:00 EtnoRom zenekar koncertje
  • 19:00-19:30 Csárdabemutató Lázár Cheffel
  • 19:30-21:00 Falu táncbemutató

Tabán (Szent István-napi Retró Tabán)

  • 18:00-18:50 Takáts Tamás Dirty Blues Band
  • 19:00-19:50 Dinamit
  • 20:00-21:30 EDDA Művek

Vigadó tér (Operett Korzó)

  • 12:00-14:00 Vetítés - emlékezetes pillanatok a Budapesti Operettszínházból
  • 14:00-15:00 Mutasd magad! - interaktív gyerekműsor
  • 15:05-15:40 Madárka, madárka - az Erdőfű zenekar népzenei koncertje
  • 15:50-16:00 Királyi találkozás - részletek az István a király című rockoperából tánctanítással
  • 16:45-17:15 Ki tud többet az operettről? - zenés kvízjáték
  • 17:00-21:00 Swingoperett
  • 17:45-18:15 Zenés utazás a föld körül - A Sturcz Quartett koncertje
  • 18:15-18:30 Vetítés - emlékezetes pillanatok a Budapesti Operettszínházból
  • 18:30-19:30 Piano bár - örökzöld dallamok
  • 20:05-22:00 Cintányéros cudar világ - válogatás az operett-irodalom gyöngyszemeiből

Erzsébet tér

  • 16:00-22:00 Időkapszulák (Küldj üzenetet a jövőbeli énednek!)
  • 10:00-18:00 Asztalos workshop by Közös Műhely

Szabadság tér (Utcazene Fesztivál és Food Truck Show)

  • 16:00-17:00 The Moonshiners koncert

Várkert Bazár előtti terület

  • 10:00-18:00 Magyar Ízek Utcája
  • 10:00-18:00 Hagyományok Háza
  • 10:00-18:00 Napraforgó Játszóház
  • 11:00-12:00 ORT-Iki Báb és Utcaszínház
  • 15:00-16:00 ORT-Iki Báb és Utcaszínház
  • 18:00-19:00 Csík zenekar

Budai Vár (Mesterségek Ünnepe)

  • 10:00-21:00 Kézműves programok (Tóth Árpád sétány)
  • 10:00-19:00 Fabatka Porta - népi játszótér
  • 10:00-10:30 Vendégünk Korea (Szentháromság tér)
  • 10:30-11:00 Hanbok bemutató (Szentháromság tér)
  • 11:00-12:00 Romani design divatbemutató (Szentháromság tér)
  • 12:30-13:30 VigaD Zenekar (Szentháromság tér)
  • 13:30-14:00 Káprázatos Kalocsa (Szentháromság tér)
  • 14:00-14:45 Kecskemét Táncegyüttes (Szentháromság tér)
  • 15:00-15:30 Ünnepélyes díjátadó (Szentháromság tér)
  • 16:00-17:00 Gulyás László
  • 16:30-17:30 Vendégünk Korea (Szentháromság tér)
  • 17:00-19:00 Tánc és ének tanítás
  • 19:00-20:00 Mazsimó-Gipsymó (Szentháromság tér)

Nehru part

  • 17:00-22:00 Művészkert

Bálna Budapest (Divat & Design Fesztivál)

  • 10:00-18:00 Romani design ékszerkészítő workshop
  • 10:00-18:00 Gyapjúfilc workshop by Multifelt Factory
  • 10:00-18:00 Kerámia workshop by BAANTAL
  • 10:00-18:00 Beton workshop by Obai Concrete
  • 10:00-18:00 Lego a metaverzumban
  • 10:00-18:00 Dobj egy műalkotást! - gyerek workshop
  • 10:00-18:00 Hasznosíts újra varrósarok
  • 10:00-18:00 Kézműves sziget
  • 10:00-18:00 Mindful hímzés workshop by FankaPanka

Március 15. tér (Sporthősök)

  • 9:00-21:00 Legendák a lelátón - Igaz történetek a közvetítésen túl

Műegyetem rakpart (Road Movie Live)

  • 15:30-16:30 Soulwave koncert
  • 17:00-18:00 Kelemen Kabátban koncert
  • 18:30-19:30 Kaukázus koncert
  • 20:00-21:00 Hiperkarma koncert
  • 21:30-22:30 Bohemian Betyars koncert

Kapisztrán tér

  • 10:00-19:00 Honvédség ünnepi tisztelgése

Városliget, Vajdahunyad vára

  • 10:00-18:00 Varázsliget
  • 10:30-11:30 Tűzmadarak - Varázslatos vásári mutatványok
  • 11:30-12:00 Tintaló Társulás Bábelőadása
  • 12:00-14:30 István és Gizella óriásbábok
  • 12:30-13:00 Tintaló Társulás Bábelőadása
  • 13:30-14:00 Tintaló Társulás Bábelőadása
  • 14:30-15:00 Tintaló Társulás Bábelőadása
  • 14:30-15:30 Varázsmese
  • 16:30-17:00 Tintaló Társulás Bábelőadása
  • 16:30-17:30 Tűzmadarak - Varázsidő

Gellérthegyi víztározó (Gellért-hegy, Gruber József Víztározó, Filozófusok kertje) - Panoráma Classical

  • 11:00-12:00 Szent István Király Szakgimnázium Fúvózenekari koncertje
  • 12:00-13:00 Zeneóra
  • 13:00-14:00 Ütőhangszerek a világ körül
  • 14:00-15:00 Zeneóra
  • 15:00-16:00 Szent István Király Szakgimnázium Fúvózenekari koncertje
  • 16:00-17:00 Zeneóra
  • 17:00-18:00 "Ez nem vicc" a Danubia Brácsaegyüttes teakoncertje
  • 18:00-19:00 Zeneóra
  • 19:00-20:30 Cigányzene? Magyar zene? A Danubia esti nagykoncertje

Id. Antall József rakpart

  • 10:00-17:00 Pannónia Hajó ingyenes látogatás

Dísz tér

  • 11:00-12:00 Páll Évi
  • 15:00-16:00 Ölbéli játékok

Értékelések

Értékelés írása

Betöltés...
Értékelés:
További programokat keresel? Böngéssz a további lehetőségek közül!
Elérhetőségek
A weboldalon sütiket használunk a jobb felhasználói élmény, az elemzések, a személyre szabott tartalmak és a hirdetések megjelenítése érdekében. A következő linkre kattintva bővebb tájékoztatást találsz a sütik használatával kapcsolatban: Adatvédelmi tájékoztató
Elfogadom